Szkoła

Mecz towarzyski.

W piątek 12 stycznia odbyła się druga edycja meczu towarzyskiego „Ograj Belfra”- uczniowie kontra nauczyciele. Reprezentanci klas 7-8 skonstruowali trzy drużyny, grupa nauczycieli liczyła siedmioro zawodników. Od samego początku panowała niesamowita atmosfera głównie za sprawą wspaniałych kibiców. Po uroczystej prezentacji drużyn, mecz rozpoczęła Pani dyrektor Teresa Kowalczyk. Pierwszy set po bardzo wyrównanej walce wygrali uczniowie. W drugim secie nauczyciele również ulegli przeciwnikowi. Duża zmiana w grze nastąpiła po mobilizującej reprymendzie kapitana The Belfers Team. Każdy punkt był na ”wagę złota”. Pomimo dobrej formy utrzymanej przez kolejne dwa sety, finalnie uczniowie zostali zwycięzcami meczu który zakończył się wynikiem 3:2.

Dziękujemy za wspaniałą grę i niesamowity doping kibiców.

Dziękujemy również wszystkim osobom które pomagały w organizacji imprezy tj. sędziom, osobom ustawiającym i sprzątającym ławki, obsłudze nagłośnienia oraz nauczycielom opiekującym się pozostałymi uczniami.

Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję meczu.